Asya Türk Patent

Bu web sitesinde yer alan bilgilerin gizlilik hakkı aksi belirtilmediği sürece, Asyaturkpatent® ve Asyaturk Consulting® marka sahiplerine ve kullanım hakkı sahiplerine (Bu metinde kısaltılmış haliyle “AP” olarak kullanılacaktır) aittir.

Gizlilik sözleşmesi ile ilgili aşağıdaki bilgiler, web sitemizi ziyaret ederken bize verebileceğiniz kişisel bilgilerle ilgili politikamızı açıklamaktadır. AP’nin online kişisel bilgileri toplamaktaki hedefi, size kişiselleştirilmiş bir web deneyimi sunabilmektir; Bilgileriniz başvurusunu yaptığınız resmi kurumlarda başvurusunu yaptığınız tescil kayıtları ispatı için kullanılacaktır. Tercihlerinizi bilirsek, ihtiyaçlarınıza uygun bilgileri size sunabilir ve sitemizi ziyaretinizi hızlı, kolay ve verimli bir hale getirebiliriz. 

AP’nin sadece şu durumlarda kişisel kimlik bilgilerini toplamaktadır; 

1- Web sitemize Türk Patent ve Marka Kurumu işlemlerinde, dünya da başvurusu yapılabilen fikri sınai haklar ile ilgili resmi kayıtlar ve danışmanlık hizmetleri konularında… 

2-Web sitemizin iletişim adreslerine tescil öncesi gönderdiğiniz gizli kalması gereken fikri ve sınai haklar bilgileri…

3- Resmi bültenlere abonelik işlemlerinde…
4- Şifre-korumalı alanlarımızdan birine giriş hakkı aldığınız zaman… 
5- Promosyonlarımızdan birine katılımlarınızda…

AP, bu bilgileri kesinlikle satmayacak, kiralamayacak veya başka bir üçüncü şahıs(lar) ve  organizasyon(lar) vb. ile paylaşmayacaktır. Belirli resmi kanallara kayıt için tescil alabilmeniz için ve  satış promosyonlarını talep ettiğiniz zaman, ihtiyaçlarınızı karşılamaya yardımı olacağını düşündüğümüz bir AP üyeliklerindeki üyeler, Türk Patent ve Marka Kurumu, TÜBİTAK  ile bu bilgileri paylaşabiliriz. Web sitemizin iletişim adreslerine yazılı ve sözlü danışmanlarınızda yetkili merci kuruluşlarda size tekel hakkı tanıyan fikirleriniz üçüncü şahıs(lar), organizasyon(lar) vb. paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler sadece sizin başvurunuz sonucu sizin mülkiyetinize tahsis yetkisi olan kurumlarca kayıtlı tutulacaktır. Eğer bu bilgilerin paylaşımı konusunda daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bize bildiriniz.

Web sitemiz üzerinden girdiğiniz herhangi bir formda yazılı ya da iletişim bilgilerinden sözlü  tarafımıza ulaşması sonucu bu gizlilik sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.