Asya Türk Patent

Bu web  sitesinde yer alan bilgilerin, aksi belirtilmediği takdirde telif Asyaturkpatent® ve Asyaturk Consulting® marka sahiplerine ve kullanım hakkı sahiplerine (Bu metinde kısaltılmış haliyle “AP” olarak kullanılacaktır) aittir.
Web sitemizi kullandığınızda, bu hüküm ve koşulları okumuş, anlamış ve onlara bağlı kalacağınızı kabul etmiş olmaktasınız. Özel olarak belirtilmediği takdirde, bu web sitesinde yer alan bilgiler, görseller, içerikler ve şekiller AP’nin önceden yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yeniden yayınlanamaz, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. Ayrıca, yazılı iznimiz olmaksızın web sitemizde veya başka bir sunucuda yer alan bilgiler “aynalama” yöntemi ile yansıtılamaz. Size verilen izin, tüm telif hakkı ve diğer tescil bilgilerine harfiyen uymanız şartıyla, web sitemizde AP tarafından yayınlanan dokümanların tek bir kopyasını almak ve bunu sadece kendi organizasyonunuz içinde bilgilendirme amaçlı ve ticari olmayan bir biçimde alıntılama yapmak için  AP’ye bildiriminiz değerlendirilmesi doğrultusunda olacaktır. Verilen bilgileri başka bir şekilde kullanmaya yetkiniz yoktur. Fikri Sınai Haklar ile ilgili site de yer alan Resmi Kurum web sitelerinden alıntılanan ve izin dahilinde alınan bilgileri, logoları ve kamuya mal olmuş bilgileri web sitemizdeki tasarlanan biçiminde kopyalanması hariç kendinize ait biçimde bahsedilen bilgilerden ve görsellerden faydalanmanız mümkündür. Bu konuda bilgilerin paylaşıma açık kaynaklarını sorabilirsiniz.
Bu web sitesinden yararlanma sorumluluğu size aittir. AP, web sitesinde medya bölümünde yer alan bilgilerin doğruluğu hususunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Web sitesinde yayınlanan tüm medya bilgileri haber ajanslarından, yetkili kurum duyurularından sağlanmaktadır. Bu bilgilerle, üçüncü şahısların haklarını ihlal etmeme, mülkiyet, satılabilirlik ve özel bir amaca uygunluk kapsamına giren garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmayacak şekilde açık veya zımni hiç bir garanti verilmemektedir. Bunlara ek olarak, AP’nin  genelde resmi kurumlar ve yarı kamusal devlet web sitelerine ayrıca üçüncü şahıslar tarafından yönetilen web sitelerine hiperlink veya bu siteler hakkında bilgi verebilir. Herhangi bir üçüncü şahıs web sitesine verilen bu gibi linkler sadece sizin kolaylığınız ve bilginiz içindir. Link verilen web sitelerinin içeriği bizim kontrolümüzde değildir ve eğer siz böyle bir web sitesine erişmek isterseniz, bunun sorumluluğu tamamen size aittir. Bizim üçüncü bir şahsın web sitesine link vermemiz gerçeği, bizim böyle bir siteyi açıkça onayladığımız, yetkilendirdiğimiz veya sponsor olduğumuz veya bizim bu üçüncü şahısla ticari işbirliği yaptığımız anlamına gelmez. 
Hiçbir koşul altında AP, önceden bu gibi zararların doğma olasılığı belirtilmiş olsa bile, işbu web sitesi içinde sunulan veya aracılığıyla ulaşılan bilgilerin kullanımından veya onlara güvenilmesinden kaynaklanan, her türlü doğrudan, özel, tesadüfi, cezai müeyyide gerektiren, dolaylı olarak veya bu fiilin sonuçlarından kaynaklanan zararlar, kar veya gelir kayıpları veya değiştirilen malların maliyeti nedeniyle herhangi bir kişiye karşı sorumlu tutulamaz. 
Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Ayrıca, AP önceden herhangi bir zaman bildirmeksizin bu Web sitesinde açıklanan ürünlerde ve/veya programlarda geliştirme ve/veya değişiklik yapabilir. AP dışındaki ürünlerden veya hizmetlerden bahsedilmesi sadece bilgilendirme amaçlıdır ve tasdik veya tavsiye niteliği yoktur.