Hakkımızda Hakkımızda

Hakkımızda

Asya Türk Patent Ofisi, Türk Patent ve Marka Kurumu Resmi Siciline kayıtlı vekiller ile başvuru işlemleri gerçekleştirmektedir. Fikri Sınai Haklar konusunda patent uzmanı danışmanları ile ulusal ve uluslararası tüm fikri sınai haklar konularında tescil işlemleri yürütmektedir. Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde işlem yapılabilecek tüm konuları doğrudan gerçekleştirmektedir. Asya Türk Patent ve Asya Turk Consulting tescilli markalarını kullanma yetkisi olan ulusal-uluslararası resmi patent ve marka vekilleri, fikri sınai haklar konusunda uzman avukatlar ağı ile hizmet vermektedir.  Asya Türk Patent, müvekkillerinin şahsına özel uzman, vekil ve avukatlar ile çalışmasına olanak sağlar. Bu sayede müvekkillerinin kendi şirket ya da şahsına özel hizmet vererek hizmet kalitesini artırmak hem de asgari maliyetlerde karşılıklı iş yapabilme olanağı sunmaktadır. 

Türkiye’de her ilde, sınai hakların korunması hususunda 20 Mart 1883 Tarihinde imzalanmış ve günümüze kadar revize edilen Paris Sözleşmesi taraf ülkelerinde yetkili resmi patent ve marka vekilleri ile doğrudan müvekkillerimize hizmet verebilmekteyiz. Dünyanın her yerinden Türkiye’ye, Türkiye’den dünyanın her ülkesinde, fikri sınai haklar konusunda; ülkelerin resmi yetkililerini, müvekkillerimizle doğrudan buluşturarak çalışmaktayız. 

Müşteri ilişkilerimizde, International Standardization of Organization 10002 Müşteri Memnuniyet Standardı uygulanmaktadır. 

Hakkımızda